ZAMÓWIENIA

Jak złożyć u nas zamówienie?

Jeżeli interesuje was zakup znalezionej na moim blogu rzeczy wystarczy napisać maila. Można zamawiać wszystko co znajdziecie na moim blogu, jak i składać wasze indywidualne zamówienia na konkretną rzecz.


W sytuacji, gdy coś wam się spodobało, jednak nie jesteście przekonani do kroju danej rzeczy lub koloru lub chcecie stworzyć swoją własną, zaprojektowaną przez was rzecz. W katalogu znajdziecie wszystkie dostępne kroje, rozmiary i kolory jakie na chwile obecną są dostępne. Jeżeli interesuje was coś innego, piszcie, a ja zobaczę co da się zrobić. 

KATALOG

W sytuacji, gdy jesteście już zdecydowani na konkretną rzecz wystarczy sprawdzić rozmiary i napisać do nas. Zostaniecie poproszeni o wypełnienie poniższego pliku z zamówieniem. Możecie od razu go podesłać i pobrać stąd lub po napisaniu do mnie maila, podeśle sama.

ZAMÓWIENIEKoszulki:
*Gramatura 155g
*100% bawełny typu ring-spun
* bez szwów bocznych
* maksymalna temperatura prania 40oC

Zamówienia są relizowane ok 2tygodni!
Nadruki są trwałe i można prać normalnie w 30stopniach. Dla bezpieczeństwa można prać na programie delikatnym lub ręcznie.

Po wybraniu i wymierzeniu pozostaje już tylko wyskrobać wiadomość do nas. Możecie pisać na facebooku lub na maila - imadefakestuff@gmail.comOkazuje się to dość łatwe, także czekam na wasze maile :))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz