niedziela, 3 listopada 2013

JOKER - nowa seria

 Od jakiegoś czasu wykonuje głównie napisy i chyba i ja i wy się do tego przyzwycziliście. Osobiście nie uważam, że maluje ładnie czy pięknie, ale przyznaje się, że się staram, aby wszystko wyszło jak najlepiej :) Ostatnio jednak postanowiłam przełamać się i zacząć malować, już mi się to kiedyś zdarzyło, z różnymi efektami, ale postanowiłam się nie poddawać i ćwiczyć swoje "zdolności" malarskie :)


Jakiś czas już się zbieramłam do zrobienia tej koszulki i muszę przyznać, że osobiście jestem zadowolona z efektów. Przygotowanie szkiców, następnie szablonu i w końcu wymalowanie samej postaci na koszulce w przybliżeniu trwało ok 5godzin. Chciałabym zrobić jak najwięcej takich koszulek. Jednak przygotowanie i wykonanie jest na tyle czasochłonne, że przy moim trybie życia byłoby to cężkie. 


Dlatego postanowiłam wprowadzić nową serie koszulek, bądź bluz. Wykonywana będzie jedna sztuka, którą wstępnie będę chciała wrzucać na allegro. Jeżeli chodzi o indywidualne zamówienia to będzie koszt od 80zł w górę w zależności od wzoru. Także jeżeli macie jakieś pomysły na obzarki, piszcie i zobaczymy co da się z tym zrobić :)


A teraz przedstawiam pierwszą z postaci Jokera :)
(na żywo wygląda zdecydowanie lepiej )
Obserwujcie nas na instagramie :)

4 komentarze: