niedziela, 15 czerwca 2014

ROSES


Jak każda dziewczyna uwielbiam kwiatki, w szczególności róże. Jednak nigdy nie uważałam, że potrafiłaby je namalować tak, aby faktycznie je przypominały. Udało się? ;)Koszulka powstała już dawno temu, pewnego wieczoru siadłam nad farbami i postanowiłam spróbować, miało to trwać chwilkę. Chwila trwała chyba jakieś półtorej godziny, co na taką małą ilość kwiatków to mega długo, ale chciałam, aby wyglądały jak należy. Pierwotny plan miał zakładać, aby cała część koszulki pofarbowanej na fioletowo była w białych różach. Jednak poległam tylko na zapale i jak widać powstało tylko kilka w efekcie końcowym. Mam jednak nadzieje, że w wakacje jak będę miała troszkę więcej wolnego czasu uda się coś takiego stworzyć! Obecnie służy już swojej nowej właścicielce, która pisała mi, że jest z niej mega zadowolona. 

A motyw róż na pewno się pojawi w projektach koszulek gotowych, już nie malowanych ręcznie! Tak, tak projekt prawie gotowy, mam nadzieje że wam się spodoba :)

4 komentarze:

 1. Masz talent :) Też nieraz mówie sobie ,że przeróbka zajmie mi kilkanaście minut a jednak schodzi nawet godzine i dwie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna... Róże prześliczne, cieniowanie szczególnie. Ile ja bym dała, żeby takie cudo umieć wytworzyć... ;')

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacyjny blog, świetne prace :) ta koszulka bardzo mi się podoba :)

  ♥ z wielką chęcią obserwuję i zapraszam do siebie :) ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Co za talent! U mnie też wygląda to podobnie, kiedy mówię że to będzie tylko chwilka, a później siedzę pół dnia ;)

  OdpowiedzUsuń